konsolidacja kredytów do 50 tys. zł

Konsolidacja kredytów bankowych do 50 tys zł, to jeden kredyt i tylko jedna rata płacona w banku.

Kredyty konsolidacyjne są to kredyty, pozwalające połączyć zadłużenia bankowe (kredyty i pożyczki, karty kredytowe, limity w kontach) w jeden kredyt.

Poniżej znajdują się najnowsze oferty kredytów konsolidacyjnych gotówkowych do 50 tys zł (także kredyty konsolidacyjne przez internet), które pozwalają na połączenie kilku kredytów i pożyczek w jeden kredyt, właśnie kredyt konsolidacyjny.

Konsolidacja kredytów bankowych do 50 tys zł

Konsolidacja kredytów bankowych do 50 tys zł

Przeczytaj dodatkowo: Tani kredyt gotówkowy w banku, czyli ile zapłacimy za kredyt w przeliczeniu na jedną złotówkę pożyczonego kapitału oraz na jeden dzień kredytowania.

Korzystając z kredytu konsolidacyjnego do 50 tys. zł możemy skonsolidować między innymi:

  • kredyty i pożyczki gotówkowe,
  • kredyty ratalne,
  • mieszkaniowe/hipoteczne kredyty (kredyt konsolidacyjny hipoteczny),
  • pożyczki, kredyty samochodowe,
  • zadłużenie na kartach kredytowych,
  • kredyty odnawialne w rachunkach ROR.

Kredyty konsolidacyjne gotówkowe umożliwiają konsolidację kredytów nie tylko do 50 tys. zł, ale górny limit wynosi aż 200 tys. zł. Maksymalna wysokość konsolidacji zależy nie tylko od sumy posiadanych kredytów i pożyczek, ale także (i może przede wszystkim) od posiadanej zdolności i wiarygodności kredytowej.

Warto również wspomnieć, że są kredyty konsolidacyjne hipoteczne na znacznie większe kwoty, nawet i na 500 tys. zł. Tyle, że zabezpieczeniem takiego kredytu jest hipoteka na nieruchomości. Mogą one być udzielone nawet i na 30 lat (maksymalny czas kredytowania w przypadku kredytów konsolidacyjnych gotówkowych to 10 lat).

Plusy kredytów konsolidacyjnych 50000 zł +

Przede wszystkim pozwalają kredytobiorcy obniżyć ratę kredytową (rata jest mniejsza, niż suma rat, które były płacone zanim skonsolidowane zostały kredyty). Po drugie, zamiast kilku rat mamy tylko jedną, z jednym terminem płatności.

Podjęcie takich działań odpowiednio wcześnie, pozwoli nie tylko przywrócić zachwianą płynność finansową, ale także poprawić bilans w budżecie domowym.

Dlaczego kredyt konsolidacyjny 50000 zł +(plus)? Ponieważ banki bardzo często w ramach takiego kredytu oferują dodatkową gotówkę. Konsolidacja kredytowa poprawia zdolność kredytową i dlatego banki oferują pożyczkę gotówkową, która jest automatycznie konsolidowana.

Jeżeli szukasz np. kredytu gotówkowego na 26000 zł, to sprawdzisz je z porównywarką kredytową.

Czy warto korzystać z takiej możliwości? Musimy wziąć pod uwagę fakt, że założeniem konsolidacji jest już wspomniana powyżej, poprawa płynności finansowej. Dodatkowa gotówkowa, to nie tylko wzrost wartości zobowiązania, ale i większy koszt kredytowy i większa rata. Należy zastanowić się dokładnie czy takie dodatkowe pieniądze (a w przypadku kredytu konsolidacyjnego na 50 tys. zł możemy liczyć na dodatkowe 5-10 tys. zł) są nam potrzebne.