porównywarka kredytowa kredyty pożyczki gotówkowe

Porównywarka kredytowa. Kredyty gotówkowe i pożyczki gotówkowe. Porównywarka gotówkowa jest dużym ułatwieniem dla tych osób, które szukają kredytów i pożyczek gotówkowych w bankach. Obecnie nie jest konieczne, aby przeglądać oferty kredytowe w kilkunastu bankach, na różnych stronach internetowych. Wystarczy bowiem jeden serwis, który udostępnia tzw. porównywarkę kredytową.

Czy, aby wybrać korzystny kredyt konieczne jest przeanalizowanie 10-20 ofert kredytowych? Nie, bo tak naprawdę wystarczy już oferta zaledwie trzech banków, aby wybrać korzystny kredyt. Poza tym, kto ma dzisiaj czas na to, aby poświęcać godziny, a nawet i dni, na chodzenie po bankach i szukaniu kredytów.

Porównywarka kredytowa. Kredyty gotówkowe – jak je sprawdzić?

No właśnie, jak sprawdzić oferty kredytowe w bankach? Wiemy już, że na samym początku należy wyszukać kredyty i banki, a dopiero później je porównywać. Z porównywarką jest łatwiej, ponieważ należy tylko wpisać odpowiednie wartości szukanego kredytu (przede wszystkim powinna to być wysokość kredytu oraz czas na jaki zamierzamy pożyczyć pieniądze – wyrażony w miesiącach, jeżeli dotyczy kredytów gotówkowych.

W kolejnym kroku otrzymujemy zestawienie banków i propozycje kredytów. Oczywiście nie jest to ranking kredytów i pożyczek, a wyliczenia dotyczące rat kredytowych mają charakter wyłącznie szacunkowy. Wysokość raty bowiem zależy nie tylko od wysokości i czasu kredytowania, ale oferta kredytowa jest pochodną oceny zdolności kredytowej oraz wiarygodności kredytowej dokonanej przez analityka bankowego.

W przypadku korzystania z porównywarki kredytów gotówkowych z wygenerowanej listy banków wybieramy nie więcej niż 3 kredyty, aby zapoznać się z ofertą. Dlaczego nie więcej niż trzy? Ponieważ każde zapytanie się w banku o kredyt, powoduje, że bank wysyła zapytanie do BIK. Zbyt duża liczba zapytań w krótkim okresie może spowodować spadek oceny scoringowej (a ma ona duże znaczenie na to, czy kredyt otrzymamy i na jakich warunkach).

Porównywarka kredytowa, to szybki kontakt z wybranym bankiem

Przy porównywarce kredytów znajduje się odnośnik pozwalający na szybkie wysłanie formularza kontaktowego. Jest to bezpieczna forma kontaktu – szyfrowana, a wgląd do danych zapisanych w formularzu ma wyłącznie bank – serwis nie przetwarza żadnych danych osobowych!

Doradca bankowy sprawdzi naszą wstępną zdolność kredytową i jeżeli taką mamy to, przedstawi szczegóły oferty. Dużym plusem jest to, że przeważnie można umówić się na kontakt z przedstawicielem banku w dogodnym dla nas terminie, przeważnie odbywa się to telefonicznie, dostępne są kredyty internetowe i oczywiście nie musimy decydować się na żadną propozycję kredytową. Jeżeli żadna z przedstawionych ofert nie spełnia naszych oczekiwań to szukamy innych propozycji.

porównywarka kredytowa kredyty gotówkowe

Porównywarka kredytów hipotecznych również umożliwia oszacowanie rat kredytowych oraz pozwala na skontaktowanie się z pośrednikiem finansowym, który porówna kredyty za nas, sprawdzi zdolność kredytową, dopasuje kredyt do naszej aktualnej sytuacji finansowej i poprowadzi nas od początku, aż po złożenie wniosku kredytowego w banku.