pożyczki pozabankowe przez internet do 60 dni wyszukiwarka online

Pożyczki pozabankowe przez internet do 60 dni wyszukiwarka – umożliwia szybkie wyszukanie krótkoterminowej pożyczki przez internet (do 30-60 dni).

Po wpisaniu parametrów danej pożyczki, np. może to być 1000 zł na 60 dni, wyświetli się nam lista tylko tych firm pożyczkowych, które mają taką ofertę. Następnie na stronie danej firmy pożyczkowej można zapoznać się ze szczegółami propozycji, sprawdzić prowizję oraz zarejestrować się i ewentualnie złożyć wniosek przez internet.

Pierwsza pożyczka pozabankowa przez internet za darmo

Żadne pożyczki pozabankowe nie należą do tanich produktów finansowych. Konieczne jest zatem szukanie jak najtańszej pożyczki, a to jest możliwe wyłącznie w sytuacji, kiedy porównamy oferty firm pożyczkowych. Różnice w prowizji za udzieloną pożyczkę mogą być bardzo duże. Pożyczka na 500 zł na 30 dni, to prowizja w zakresie 50 zł – 170 zł.

Natomiast oprocentowanie nominalne nie może obecnie przekraczać 10% w skali roku (styczeń 2020 rok). Pomimo, że firmy pożyczkowe internetowe (i nie tylko) dążą do maksymalizacji zysków, to i tak różnice w cenach pożyczek są dość znaczne.

Warto zwrócić również uwagę na fakt, że są firmy pożyczkowe, które udzielają pierwszą pożyczkę przez internet za darmo. Ponieważ krótkoterminowe pożyczki z reguły nie przekraczają 30-60 dni, zatem również darmowe pożyczki są udzielane na stosunkowo niskie kwoty. Najczęściej możemy liczyć do 1000-1500 zł, jako maksymalna kwota darmowej pożyczki. Ale i tak, jej wysokość zależy od oceny zdolności kredytowej.

Pożyczek promocyjnych nie znajdziemy we wszystkich firmach pożyczkowych. Takich pożyczek nie znajdziemy, jeżeli szukamy pożyczek na raty (ewentualnie mogą być obniżone pewne elementy kosztów, np. prowizja).

Zanim zdecydujesz się na pożyczkę pozabankową

Wiemy już, że niebankowe pożyczki nie należą do najtańszych. Nie ma jednak znaczenia czy jest to pożyczka pozabankowa przez internet czy w firmie stacjonarnej, bo i tak będzie drogo. Konieczne jest zatem szczegółowe sprawdzenie łącznych kosztów pożyczki, zapoznanie się z umową i regulaminem przed złożeniem podpisu i skorzystaniem z oferty firmy pożyczkowej.

Pożyczki pozabankowe przez internet do 60 dni wyszukiwarka pomoże w wyselekcjonowaniu firm pożyczkowych internetowych, w których o taką pożyczkę można zapytać.

pożyczki pozabankowe przez internet do 60 dni wyszukiwarka

Przeczytaj również: czy porównywarka kredytowa pomoże faktycznie wyszukać najtańszy kredyt i jakie jest jej podstawowe zastosowanie.